+48 502 56 76 76 | biuro@wodogrod.pl


O firmie

ogrodyolkusz.jpg

Stworzyłem  tą firmę  z myślą o wszystkich, którzy tak jak ja kochają naturę i wodę
i nie wyobrażają sobie swojego  ogrodu bez wody, kojącego szmeru strumienia
i  rybek.

Od wielu lat  budujemy ogrody,  a w nich zbiorniki wodne z kaskadami i strumieniami   i zauważyliśmy, że  brakuje na rynku  specjalistów od tworzenia naturalnych  zbiorników  wodnych.   Chcemy  dać naszym klientom możliwość  posiadania  pięknych i naturalnych elementów wodnych  ogrodu jakby stworzonych przez naturę.

Uczymy się  do najlepszych architektów i wykonawców  na świecie poprzez wyjazdy na wystawy  zagraniczne i  naśladując  najwartościowsze trendy.  

Dziękuję, za zainteresowanie  naszą stroną i serdecznie zapraszam do zapoznania się
z ofertą.


Dlaczego warto wybrać współpracę z nami?

  • 20  lat  trwałości   nominalnej * - a w rzeczywistości  znacznie dłużej . Większość   wykonanych obiektów  została wykonana  na foli EPDM  i bez grama zaprawy czy cementu dzięki czemu nasze oczka są trwałe – nie podatne na niszczące działanie mrozu i promieni UV.
  • Łatwa i tania do konserwacja  i ewentualna rozbudowa. Oznacza to, że w przypadku przebudowy możemy materiały  użyć ponownie,  lub rozebrać  oczko i przenieść na i inne miejsce
  • Gwarancja czystej wody - projekt oczka i  d zestawy do filtracji  są dobrane w sposób gwarantujący utrzymanie czystej wody
  • 48 godzin na serwis  - wystarczy 1 telefon abyśmy zajęli się w ciągu 48 godzin**  zgłoszonym problemem.   
  • Darmowe doradztwo - naszym wszystkim klientom służymy nieodpłatnymi poradami  w zakresie budowy i pielęgnacji  oczek wodnych i innych.

Copyright 2018 Projektowanie i budowa oczek wodnych, stawów, strumieni - Olkusz

Do góry